Hakkımızda

Sektörde Söz sahibi

Firmamız kurucusu 1952 yılında sanayicilik hayatına başlayan ve piyasaların kendisine verdiği Paso Muzaffer Unvanı ile Babamız Muzaffer Bey’dir. 1982 yılında Paso Ticaret unvanı ile ticaret hayatına başlamıştır. Rutin demir çelik işinin yanı sıra, 1984 yılında Türkiye piyasasına İlk defa yurt dışından Soğuk Çekme Lama ürünlerini İthal ederek piyasaya sunmuştur.

Baba mesleğinin devamı olan firmamız , Este Soğuk Çekme Metal San. Ve Tic. Ltd. Şti Soğuk Çekme Lama ürün satışının yanı sıra talep dahilinde özel üretim ürünler ile de projelerde yer almaktadır.

Firmamız tecrübelerini yenileyerek , inşaat sektöründe hizmet vermeye ve başarısını devam ettirmeye yönelik, ülkemizde yerli üretimi az olan Tünel Ekipmanları ürünlerinin üretimini gerçekleştirerek bu alanda da hizmet vermeye başlamıştır.

Öne Çıkan Çalışmalarımız

Özellikle Tünel inşaatlarının temel ürünleri olan ve genel amaçlı olarakta inşaat sektöründe kullanılan;

  • İbo Bulon
  • Manşon
  • Somun
  • Plaka
  • Bulon Bit
  • Pilot ve Ring Bit

Gibi Tünel ekipmalarını Kendi üretiminde dünya standartlarındaki sertifikalı üretimi ile aynı zamanda Türkiye ekonomisine değer katmaya çalışmaktadır.

Strateji ve Sürdürebilirlik

Firmamız , Arge çalışmalarına verdiği ağırlıkla tecrübesine yenilerini eklemeninin başarısı ve hızla değişen piyasa koşullarında , kalitesini daha da yükselterek dünya standartlarında güven ile hizmet sunmayı hedeflemiştir.

Endüstriye yön veren Lider

Yenilikçi Tasarımlar

Müşteri Odaklı Araştırma

Yüksek Kaliteli Üretim

Sertifikalı Ürün Temini